Firmanız Hakkında Yapılmış Denetimleri On Line Görmek İçin Tıklayınız
   1980'li yılların başında antiterör ve güvenlik konularında uzman bir ekip tarafından, günümüzde uluslararası bir şirket haline gelen EUBSA (EU Brillstein Security Agency)'nın ilk şirketi olan Brillstein Security Group'un temelleri atıldı. Şirket, dünya çapında anti-terör, hırsızlık/dolandırıcılık karşıtı araştırma ve istihbarat üzerine uzmanlaşmış güvenlik hizmeti sunmaya başladı. Sektördeki uzman ekip yetersizliğinin görülmesi üzerine, EUBSA ve dünyanın farklı yerlerinden gelen güvenlik profesyonelleri ile birlikte EFFACT (Elite Fighting and Fitness and Combat Training) kursları geliştirilerek eğitimlere başlandı. Suç ve terörizm evrenselleştikçe, dünyanın birçok yerinde aynı kalite ve titizlikle güvenlik hizmetlerini sunmaya hazır, konusunda uzmanlaşmış kişilerden oluşan global bir ağ kurulmasına karar verildi. EUBSA BV Inc., PALADIN RISK ASSESSMENT, PALADIN INTEL ve INFORMATION SERVICES gibi güvenlik ve tesis yönetim alanlarında önemli uzman şirketler ağa katıldı. Amerika ve Avrupa'nın yanı sıra, Güney Afrika, Kuzey Afrika, Kenya, Pakistan ve Hindistan'da yeni BSG-EUBSA bölge ofisleri kuruldu. Nepal, Afganistan ve Tahiti de BSG bünyesine katılan ülkeler arasına girdi. BSA (Brillstein Security Academy) e-eğitim kurumunun işbirliği ile eğitim ve araştırma kursları dahil olmak üzere tüm güvenlik ve diğer hizmet alanlarını kapsayan bir birlik 1991 yılında kurularak başarılı hizmetleri ile günümüzde de faaliyetlerine devam etmektedir. Günümüzde BRILLSTEIN SECURITY, dünya çapında yüksek derecede profesyonel ve yetenekli, dünyanın her bir tarafına her türlü profesyonel güvenlik ve koruma hizmeti, güvenlik eğitimi, özel ve tüzel kişilere özel koruma hizmetleri sunabilen bir dizi şirketten oluşmaktadır. Dünya çapında 550 ofisten oluşan Brillstein Security Group (BSG) içinde EUBSA, birinci sınıf güvenlik hizmetlerinin ana sağlayıcısıdır. Güvenlik ve koruma hizmetlerinde yüksek kaliteyi garantilemek adına ağa bağlı tüm ülkelerde BSG standartlarında hizmet verilmektedir..


  1. Etik kurallara, yasa ve yönetmeliklere uygun çalışmayı farkındalığımızın en önemli göstergesi sayıyoruz.
  2. İlişkilerimizi karşılıklı güvene dayalı temeller üzerine inşa ediyoruz.
  3. Bilgi gizliliğini sağlamak amacıyla, etik kuralların yanı sıra fiziksel ve teknolojik tedbirler alıyoruz.
  4. Her bir projemizde uluslararası tecrübelerimizi paylaşırken, öncelikli amacımız olan güvenlikle beraber, müşterilerimize değer katmaya gayret ediyoruz.
  5. Uzmanlaşmaya inanıyor ve her geçen gün derinlik kazanmak için emek harcıyoruz.
  6. Müşterilerimizin beklentilerine tamamıyla karşılık verebilmek için firmamızın teknik yeterliliğini, gerek donanım, gerekse insan kaynakları olarak arttırıyoruz.
  7. Hizmetlerin zamanında ve sürekli yükselen bir kalite anlayışı ile verilmesini sağlayarak müşteri memnuniyetini sürekli arttırmayı hedefliyoruz.
  8. Uzun soluklu ve kalıcı ilişki kurmanın memnuniyetten geçtiğini biliyoruz.
  9. Düzenli eğitimlerle insan kaynaklarına yatırım yapıyor, hizmet kalitesini tüm çalışanlarımızla beraber topyekun sahipleniyoruz.
  10. Personel sirkülasyonunu, farklı insan kaynakları uygulamaları ile en az seviyede tutmaya gayret ediyoruz.